تعمیر جاروبرقی در سراسر تهران

تعمیر جاروبرقی ، تعمیرات جارو برقی در سراسر تهران

اگر جارو برقی شما خراب شده است و دنبال مرکز رسمی تعمیر جارو برقی خود میگردید.شرکت ما دارای مرکز رسمی تعمیر جاروبرقی سامسونگ ، جاروبرقی الجی ، جارو برقی بوش ، جارو برقی پاناسونیک ، جارو برقی ناسیونال ، جارو برقی دلوونگی ، جارو برقی کنوود ، جارو برقی دوو ، جارو برقی زیمنس می باشد

اگر جارو برقی شما خراب شده است و دنبال مرکز رسمی تعمیر جارو برقی خود میگردید.شرکت ما دارای مرکز رسمی تعمیر کلیه برند های جاروبرقی می باشد.

با ما در تماس باشید

شعبه پیروزی ۳۳۳۳۸۵۴۸

شعبه نیاوران ۲۶۱۱۵۳۵۶

شعبه تهرانپارس ۷۷۳۱۰۸۵۴

شعبه امام حسین ۳۳۳۱۶۳۹۵

شعبه پاسداران ۲۶۱۱۶۱۶۸

شعبه افسریه  ۳۳۳۱۴۸۱۲

شعبه حکمیه ۷۷۰۰۵۸۲۳

شعبه شهرری ۳۳۳۳۸۵۴۸

نمایندگی تعمیر جاروبرقی

تعمیر جاروبرقی در محل

یکی از مهم ترین مزایای تعمیرگاه تعمیر جاروبرقی در محل است، با این ویژگی دیگر نیازی به حمل جاروبرقی به تعمیرگاه ندارید در نتیجه هزینه حمل و نقل را نمیپردازید و وقت کمتری از شما گرفته میشود، همچنین از طریق این ویژگی میتوانید عملکرد تکنسین را به طور مستقیم نظارت کنید.

 

نمایندگی جاروبرقی با گارانتی

از دیگر مزایای تعمیر لوازم خانگی از جمله تعمیر جاروبرقی با گارانتی است، تمامی خدماتی که توسط تکنسین های این مجموعه انجام میشوند دارای گارانتی ۱۲ ماهه هستند که به صورت کتبی تقدیم مشتریان گرامی میشود.

نمایندگی تعمیر جاروبرقی با قطعات اورجینال

هدف تکنسین ها تعمیر جاروبرقی است، در صورتی که قطعه ای از دستگاهتان غیر قابل تعمیر باشد، تعمیرکار مجموعه اقدام به تعویض آن خواهد کرد، تمام قطعاتی که توسط تکنسین های مجموعه استفاده میشود اصل و اورجینال بوده و فابریک همان دستگاه و برند هستند.

اقداماتی که در زمینه تعمیر جاروبرقی انجام میشوند

 1. تعمیر موتور جاروبرقی
 2. تعمیر سیم جمع کن جاروبرقی
 3. تعمیر برد جاروبرقی
 4. تعویض کیسه جاروبرقی
 5.  تعویض ذغال جاروبرقی
 6. تعویض بلبرینگ جاروبرقی
 7.  تعویض بالشتک جاروبرقی
 8. تعویض پروانه جاروبرقی
 9. تعویض کلکتور
 10. تعویض سیم پیچی موتور جاروبرقی

نمایندگی جاروبرقی

سرویس جاروبرقی از اقداماتی است که به بهبود عملکرد جاروبرقی و افزایش طول عمر دستگاهتان کمک میکند، در سرویس جاروبرقی قطعاتی از جمله کلکتور، پروانه، ذغال، موتور، بلبرینگ و سیم جمع کن بررسی شده، دستگاه شستشو داده شده و بادگیری انجام میشود.

چرا جاروبرقی نیاز به تعمیر پیدا می کند؟

جاروبرقی از پرمصرف ترین لوازم خانگی برقی در منازل می باشد، یک جاروبرقی سالم با قدرت مکش مناسب می تواند غبارهای که با چشم دیده نمی شود را از لابه لای فرش بیرون بکشد.

زمانی که جاروبرقی روشن نمی شود ابتدا باید جاروبرقی خود را به پریز برق دیگری وصل کرد و یا اینکه از عدم قطعی برق منزل مطمئن شوید، اگر برق وجود داشت و مشکلی از پریز برق بود باید آن را تعویض کنید.

تکنسین ها تمام برندهای جارو برقی را تعمیر میکنند برخی از این برندها به شرح زیر می باشد:

 1. تعمیر جاروبرقی ال جی
 2. تعمیر جاروبرقی سامسونگ
 3. تعمیرات جاروبرقی الکترولوکس
 4. تعمیر جاروبرقی پ اناسونیک
 5. تعمیر جاروبرقی جنرال الکتریک
 6. تعمیر جاروبرقی آاگ
 7. تعمیر جاروبرقی هاردستون
 8. تعمیرات جاروبرقی زیمنس
 9. تعمیرات جاروبرقی بیم
 10. تعمیرات جاروبرقی ناسیونال
 11. تعمیرات جاروبرقی تفال
 12. تعمیرات جاروبرقی هیتاچی
 13. تعمیرات جاروبرقی فیلیپس
 14. تعمیرات جاروبرقی دوو
 15. تعمیرات جاروبرقی بلومبرگ
 16. تعمیرات جاروبرقی بکو
 17. تعمیرات جاروبرقی بلک اند دکر
 18. تعمیرات جاروبرقی زیرووات
 19. تعمیرات جاروبرقی پارس خزر
 20. تعمیرات جاروبرقی پاکشوما
 21. تعمیرات جاروبرقی مابه
 22. تعمیرات جاروبرقی وایت هاوس
 23. تعمیرات جاروبرقی میله

در ادامه برخی از مشکلات رایج را توضیح میدهیم که چطور برطرف کنید اما اگر مشکل عمده ای برای جاروبرقی شما پیش آمده حتما با ما تماس گرفته و در اسرع وقت جهت تعمیر جاروبرقی خود اقدام کنید.

مشکلات رایج جاروبرقی

دلایل روشن نشدن جاروبرقی

روشن نشدن جاروبرقی دلایل مختلفی دارد، معمولاً این مشکل به دلایل مختلفی از جمله خرابی دکمه روشن و خاموش، عدم اتصال دو شاخه به پریز، پر بودن کیسه جاروبرقی، سوختن موتور جاروبرقی اتفاق می افتد، اگر جارو برقی تان روشن نمیشود از وصل بودن آن به پریز برق مطمئن شوید، در صورتی که دوشاخه سالم است و به پریز متصل است و کیسه پر نیست تعمیر جاروبرقی را به تکنسین های متخصص ما بسپارید.

دلایل سوختن موتور جاروبرقی

سوختن موتور جاروبرقی از رایج ترین مشکلات این دستگاه است، در صورتی که از این دستگاه بیش از حد استفاده شود، گرم شدن بیش از حد موتور جاروبرقی، فرسودگی دستگاه و استفاده بیش از حد از دستگاه، ضربه به موتور، کثیفی موتور از دلایل سوختن موتور جاروبرقی محسوب میشوند.

دلایل کاهش مکش جاروبرقی

ایرادات و خرابی موتور جاروبرقی، پر بودن کیسه جاروبرقی از دلایل کاهش مکش این دستگاه است، توجه کنید در صورتی که مکش جارو برقی تان کم شود و بدون توجه به آن از جارو استفاده کنید امکان سوختن موتور و پرداخت هزینه بیشتر برای تعمیر و تعویض موتور جاروبرقی وجود دارد، بنابراین به محض اینکه متوجه کاهش مکش جاروبرقی شدید از روشن کردن و استفاده از جاروبرقی بپرهیزید و در اولین فرصت آن را برای تعمیر به تکنسین بسپارید.

دلایل انسداد لوله خرطومی جاروبرقی

گیر کردن اجسام و آشغال ها در لوله خرطومی جاروبرقی از مشکلات رایج است، در صورتی که متوجه گیر کردن شی ای در لوله خرطومی شدید لوله را از دستگاه جدا کرده و انسداد آن را برطرف کنید، دقت کنید که در حین خارج کردن اجسام لوله نشکند یا پاره نشود، در صورت پارگی یا شکستگی برای عملکرد صحیح جاروبرقی لازم است که لوله را تعویض کنید.

دلایل خاموش شدن جاروبرقی در حین استفاده

ممکن است برای شما هم پیش آمده باشد که جاروبرقی تان در هنگام استفاده به یکباره خاموش شود، این اتفاق معمولاً پس از استفاده زیاد و گرم شدن جاروبرقی می افتد، در بسیاری از جاروبرقی ها سنسورهایی تعبیه شده اند که در صورت گرمای زیاد دستگاه به صورت اتوماتیک خاموش میشود، این سنسور از سوختن موتور جلوگیری میکند.

دلایل خرابی چرخ های جاروبرقی

استفاده طولانی مدت از جاروبرقی و گذر زمان موجب خرابی چرخ های این دستگاه میشود، در صورتی که چرخ های جاروبرقی تان شکسته یا ترک دارند لازم است که آن ها را تعویض کنید.

دلایل استشمام بوی سوختگی از جاروبرقی

استشمام بوی سوختگی جاروبرقی به دلایل مختلفی اتفاق می افتد، پارگی تسمه، سوختن موتور، نیم سوز شدن موتور و پر بودن کیسه جاروبرقی اتفاق می افتد، در صورت استشمام بوی سوختگی سریعاً دستگاه را خاموش کرده و آن را به تکنسین های متخصص ما بسپارید.

دلایل خاک پس دادن جاروبرقی

عدم تعویض به موقع پاکت و فیلتر جاروبرقی از دلایل خاک پس دادن این دستگاه میباشد، جهت افزایش سلامت دستگاهتان ترجیحاً از پاکت های یکبار مصرف استفاده کنید، استفاده از پاکت های دائمی در طولانی مدت موجب از بین رفتن خواص آن پاکت شده و این اتفاق نیز موجب ورود گرد و غبار داخل موتور میشود.

دلایل داغ شدن جاروبرقی

عوامل مختلفی در داغ شدن جاروبرقی تأثیرگذارند، نیم سوز شدن موتور یا سوختن برد، خرابی ترموستات، انسداد لوله جاروبرقی، پر شدن کیسه جاروبرقی، خراب شدن فن جاروبرقی، کثیف بودن فیلتر جاروبرقی از اصلی ترین علل داغ شدن جارو برقی هستند.

دلایل خرابی دکمه روشن و خاموش جاروبرقی

در صورتی که دکمه خاموش و روشن جاروبرقی خراب شود بسیاری از عملکرد های دستگاه با اختلال مواجه میشوند، در صورتی که دکمه جاروبرقی تان خراب است آن را تعمیر و در صورت نیاز آن را تعویض کنید.

نمایندگی تعمیر جاروبرقی در شمیرانات

۱ : شمیرانات ، اقدسیه ، آجودانیه ،داراباد ، سوهانک ، تجریش و…

(۲۰ خط ):۲۶۱۱۵۳۵۶

نمایندگی تعمیر جاروبرقی در شمال تهران

۲ : شمال ، نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …

(۲۰ خط ):۲۶۱۱۶۱۶۸

نمایندگی تعمیر جاروبرقی در غرب تهران

۳ : غرب ، آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و …

(۲۰ خط ):۳۳۳۱۴۸۱۲

نمایندگی تعمیر جاروبرقی در شمال غرب تهران

۴ : کوی فراز ، بوعلی ، میدان کتاب ، شهرداری و…

(۲۰ خط ):۲۶۱۱۵۳۵۶

نمایندگی تعمیر جاروبرقی در شهرک غرب و سعادت آباد

۵ : شهرک غرب و سعادت آباد

۷۷۰۰۵۸۲۳

نمایندگی تعمیر جاروبرقی در مرکز تهران

۶ : مرکز ، یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…

(۲۰ خط ):۳۳۳۱۶۳۹۵

نمایندگی تعمیر جاروبرقی در شرق تهران

۷ : شرق ، تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

(۲۰ خط ):۷۷۰۰۵۸۲۳

نمایندگی تعمیر جاروبرقی جاروبرقی در جنوب تهران

۸ : جنوب ، انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …

(۲۰ خط ) : ۳۳۳۳۸۵۴۸